..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::..

*CsReddevilXPC* va ureaza sa aveti parte de Cel mai Frumos Craciun alaturi de cei Dragi !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
eduardcristian




Mesaje : 10
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 29

am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti Empty
MesajSubiect: am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti   am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti EmptyLun Dec 20, 2010 2:13 pm

banc sec: doi copi numarau o bila
banc cu doctori:deci era o reunire a doctorilor de peste tot dintre care cei mai buni erau un neamt un italian si un roman se laudau fiecare cu reusitele lor din viata. neamtul spune:eu am vindecat un pacient de tumoare
italianul spune:eu i-am pus la maicamea 2 ochi de sticla..
iar romanul spune:eu iam schimbat pl unui pacient cu degetul mare de la picior la care italianul spune:cn a mai vazut asa prostie?? la care romanul ii zice:mata cu ochiul ei de sticla Smile)
DAKA INTELEGI BANCUL AI SA SI RAZI Smile)


bula in armata:bula se intoarse din razboi plin de rani si cu sechele.. el se gandi sa isi ia o mica vacantza de vindecare.
se duse la general si il intreaba:DOMN GENERAL imi dati va rog 2 saptamani vacanta?? la care general ii zice:ba daka faci calu sa rada iti dau 2 sapt permisie. Lui bula i se ivize o ocazie a profitat de ea. S-a dus la cal si l-a facut sa rada.
comandantul mirat il intreaba pe bula: cum drq ai fakut ma? la care bula ii zice:secret. comandatul ii zice lui bula:daka il faci si sa rada iti dau o luna vacantza. Bula se duce il face sa rada la care comandatul si mai mirat ii zice lui bula:ba bula dak imi zici cum ai facut iti dau 2 luni vacantza.La care bula ii zice : amu cand l-am fakut sa rada i-am zish ca am pl mai mare ca alui si cand l-am fakut sa planga i-am aratato!! DECI LOL E SUPER BANCUL DAK IL INTELEGI DESIGUR


bula pe munte:BULA URCA PE CRESTELE UNUI MUNTE.SE PLIMBA CAT SE PLIMBA SI VEDE UN FLUTURE.VREA SA IL URMAREASCA SI IL URMARESTE CAT IL URMARESTE SI DEODATA AJUNGE IN VARFUL UNUI MUNTE ABRUPT DE PE CARE PUTEAI SA PICI CU USURINTA SI INCEPE SA STRIGE:SUGI PL. DEODATA BULA ALUNECA SI ABEA SE MAI TINE. BULA STRIGA:AJUTOR!!! AJUTOR!! SA MA AJUTE CNV!!! LA CARE ECOUL II ZICE :SUGI PL Smile) SCZ CA AM POSTAT BANCUL ASTA STIU CA E CU CUVINTE MAI VULGARE DAR SPER SA TRECI CU VEDEREA..


BANC POPULAR:bula se plimba pe strada si deodata da de o gagica mijto mijto..BULA O INTREABA:pysi ai cv treaba astazi seara?? la care gagica ii spune:nu am dar imi plac numai baieti bogati,dar daka iti cumperi o biciclete deaia cu 1000 de euro ies cu tn.BULA SE DUCE LA TASU SI ii zice: tata dami rapid 1000 de euro o murit nevastamea si nu am cu ce sai fac inmormantare.LA CARE TASU II ZICE:BN BN ITI DAU. SO IERTE DUMNEZEU PE NEVASTATA. BULA SE DUCE SI ISI CUMPARA BICICLETA.SI GAGICA CAND O VEDE II ZICE LU BULA: AUZI FRUMOSULE NU VREI SA MI-O SI TRAGI?? LA CARE BULA BELESTE NISTE OCHI SI RASPUNDE:DA DA DA!! CUM SA NU. SE DUC IN CURTE LA FORUM. SI-O TRAG CAT SI-O TRAG SI TATAL LUI BULA UDA FLORILE SI AUDE GEMETE SI IL INTREABA PE BULA: CE FACI BULA?? BULA SI-O TRAGEA CU GAGICA SI ZICE:UMFLU BICICLETA UMFLU BICICLETA Smile)
Sus In jos
RoObYz0rtW
*Foundator CsRedDevilXPC*
RoObYz0rtW


Mesaje : 130
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 24
Localizare : Valcea

am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti Empty
MesajSubiect: Re: am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti   am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti EmptyLun Dec 20, 2010 8:37 pm

bv ma
Sus In jos
https://csreddevilxpc.forumgratuit.ro
RoObYz0rtW
*Foundator CsRedDevilXPC*
RoObYz0rtW


Mesaje : 130
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 24
Localizare : Valcea

am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti Empty
MesajSubiect: Re: am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti   am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti EmptyLun Dec 20, 2010 8:37 pm

bv bv
Sus In jos
https://csreddevilxpc.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti Empty
MesajSubiect: Re: am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti   am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti Empty

Sus In jos
 
am sa pun niste bancuri seci si niste bancuri la care sper ca o sa radeti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::.. :: Diverse :: Divertisment :: Bancuri-
Mergi direct la: