..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::..

*CsReddevilXPC* va ureaza sa aveti parte de Cel mai Frumos Craciun alaturi de cei Dragi !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 inca cateva bancuri..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
eduardcristian




Mesaje : 10
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 29

inca cateva bancuri.. Empty
MesajSubiect: inca cateva bancuri..   inca cateva bancuri.. EmptyMar Dec 21, 2010 9:31 am

Un ardelean se duce cu odrasla lui sa-i ia o pereche de sandale.. ii cumpara sandalele copilului ii plac.Copilul nu prea stia sa vorbeasca corect.Merg ei cat merg si deodata copilul zice ale cui sandalele (are cui sandalele si il intepa la picior) La care ardeleanu ii zice : ale tale Mitrut ca doar tie ti le-am cumparat mai merg si mai merg si copilul iara zice: ale cui sandalele la care ardeleanu:ale tale Mitrutca doar tie ti le-am loat. Ajung cei doi acasa si il vede pe ala micu plin de sange la talpa si il intreaba: Mitrut ce ai patit?? LA CARE MITRUT: EU AM INCERCAT SA SPUN CA ALE CUI SANDALELE!!


stateau 2 ardeleni Ion si Vasile pe scaune. Ion incepu sa-si faca laba. dupa 1 minut - 2 il intreaba Vasile :AUZI IOANE tu iti faci laba?? la care ion zice:Apoi da SI VASILE II ZICE: amu ba handilau freacati-o tie!!


IL vede ion pe vasile vanat la un ochi si il intreaba: Ioane ce patisi?? la care ion ii spuse:ma dusei sa-l bat pe unu ca se lua de soramea si merei 10 kilometri pe jos! la care vasile ii spune: si inapoi tot pe jos ai venit?? si ion ii spune razand: APOI no inapoi amvenit cu salvarea Smile)
Sus In jos
RoObYz0rtW
*Foundator CsRedDevilXPC*
RoObYz0rtW


Mesaje : 130
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 24
Localizare : Valcea

inca cateva bancuri.. Empty
MesajSubiect: Re: inca cateva bancuri..   inca cateva bancuri.. EmptyMar Dec 21, 2010 12:54 pm

bv
Sus In jos
https://csreddevilxpc.forumgratuit.ro
 
inca cateva bancuri..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::.. :: Diverse :: Divertisment :: Bancuri-
Mergi direct la: