..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::..

*CsReddevilXPC* va ureaza sa aveti parte de Cel mai Frumos Craciun alaturi de cei Dragi !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 bancuri By Edy

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
eduardcristian




Mesaje : 10
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 29

bancuri By Edy Empty
MesajSubiect: bancuri By Edy   bancuri By Edy EmptyMar Dec 21, 2010 8:58 am

Draga Moş Crăciun, de trei ani îţi comand un camion de pompieri, poate că anul asta o sa găseşti unul. Mulţumesc. cu dragoste Ionel
Draga Ionel, ca să mă ierţi că nu am nici acum un camion de pompieri,îţi voi da foc la casă în timp ce dormi şi aşa vei avea toate camioanele de pompieri pe care ţi le doreşti. Somn uşor. cu dragoste Mos Craciun


Moş Crăciun la o serbare împărţea cadouri de zor. Vine rândul unei fetiţe mici şi drăgălaşe şi moşul îi spune:
-Uite fetiţă drăgălaşă, dacă îmi spui o poezie iţi dau din sacul ăsta mare o jucărie frumoasă aşa ca tine.
La care fetita drăgălaşă:
-Dar dacă-ţi sug p**a îmi dai tot sacul?


-Doctore, uita-te la mine sa vezi ce am, ca ma simt cam rau. sa uita doctorul: -Mai, uitandu-ma in ochiul tau, vad ca suferi de reumatism, varoza hepatica, astm pulmanar si. . . --Doctore, uita-te sa in celalalt ochi ca asta-i de sticla.


Sus In jos
RoObYz0rtW
*Foundator CsRedDevilXPC*
RoObYz0rtW


Mesaje : 130
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 24
Localizare : Valcea

bancuri By Edy Empty
MesajSubiect: Re: bancuri By Edy   bancuri By Edy EmptyMar Dec 21, 2010 12:54 pm

bv
Sus In jos
https://csreddevilxpc.forumgratuit.ro
 
bancuri By Edy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::.. :: Diverse :: Divertisment :: Bancuri-
Mergi direct la: