..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::..

*CsReddevilXPC* va ureaza sa aveti parte de Cel mai Frumos Craciun alaturi de cei Dragi !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 bancuri by Edy

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
eduardcristian




Mesaje : 10
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 29

bancuri by Edy Empty
MesajSubiect: bancuri by Edy   bancuri by Edy EmptyMar Dec 21, 2010 8:50 am

Doi vanatori erau undeva, intr-o padure. La un moment dat, unul dintre ei se prabuseste la pamant, fara suflare, cu ochii dati peste cap. Celalalt scoate repede celularul si suna la Salvare. - Prietenul meu a murit. Ce sa fac? striga el in receptor. La care operatorul raspunde: - Mai intai, calmati-va si eu o sa va ajut. Acum sa ne asiguram ca e intr-adevar mort. Se lasa tacerea, dupa care se aude zgomotul unei impuscaturi. Dupa care, tipul pune mana pe telefon si zice: - OK si acum ce facem?



un banc destul de sec:La un bal, se duce unu' la o tipa:

- Papusa, dansezi?

- Da, sigur.

- Pai, atunci lasa-ma pe mine sa stau pe scaun.



Un copil optimist şi unul pesimist îl aşteaptă pe moş Crăciun. Copilul pesimist e sigur că nu o sa primească mare lucru, copilul optimist nu mai poate de încântare şi abia aşteaptă să vadă darurile. Vine Moşu, copilul pesimist primeşte super-cadouri: trenuleţe, maşinuţe, ciocolata, tot ce i-ar fi putut trece prin cap. Copilul optimist primeşte o balegă. Se întâlnesc copiii şi schimba impresii:
Pesimistul: – Măi, eu am primit un trenuleţ, dar nu e prea mare, o maşinuţă, dar nu e culoarea pe care o vroiam şi ciocolată, dar e cu lapte şi fără alune…
Optimistul râde încântat:
- Măi, eu am primit un cal, dar nu-l găsesc!

Sus In jos
RoObYz0rtW
*Foundator CsRedDevilXPC*
RoObYz0rtW


Mesaje : 130
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 24
Localizare : Valcea

bancuri by Edy Empty
MesajSubiect: Re: bancuri by Edy   bancuri by Edy EmptyMar Dec 21, 2010 12:54 pm

bv
Sus In jos
https://csreddevilxpc.forumgratuit.ro
 
bancuri by Edy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::..**»‡«*CsReddevilXPC*»‡«**..::.. :: Diverse :: Divertisment :: Bancuri-
Mergi direct la: